Elektro-stymulacja

Elektro-stymulacja

Istnieje 19 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 19 elementów

Filtry aktywne

PRETTY LOVE -NIPPLE CLIP, 7 vibration functions 3 electric shock functions
 • Nowy

PRETTY LOVE -NIPPLE CLIP, 7...

104,99 zł Cena
Spraw, aby Twoje sutki mrowiły z radości dzięki wibrującym & elektrostymulacyjnym zaciskom na brodawki. Ciesz się krzykiem dzięki tym regulowanym wibrującym zaciskom na sutki. Zaawansowane funkcje zmiany prędkości zapewniają ogromne emocje, które zabiorą Cię na krawędź i dalej. Ten zestaw do stymulacji zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do długotrwałej przyjemności z brodawkami i wiele więcej. Po prostu połącz ze sobą jednostkę napędową i zaciski na sutki i użyj ich do wysyłania różnego stopnia elektrycznych i wibracyjnych mrowień i pulsowania do wrażliwych zakończeń nerwowych.
BAILE - FLEXI VIBE Sensual Spine Vibration
 • Nowy

BAILE - FLEXI VIBE Sensual...

30,99 zł Cena
Wibrator, który przeniesie Cię w emocjonującą jazdę swojego życia! Nasi klienci zachwycają się erotycznym wyglądem tego bardzo popularnego zginanego wibratora, Ty też, kiedy podnosisz pokrętło wibracji o zmiennej intensywności, które powalą Cię z nóg! Ten fantastyczny, realistycznie wibrujący wibrator ma zakryty żyłę trzon z orgazmiczną, wielobiegową akcją i łatwym obrotem u podstawy. Całkowicie nieodparty wibracyjny wibrator, który reaguje na ciepło twojej skóry, zapewniając najwyższe realistyczne doznania. Zanurz się w fantazjach namiętności i niekończącej się przyjemności z niesamowitym zginalnym wibratorem! Posiada wewnętrzne kręgi w rdzeniu dildo.
Żel-Estim Conductive Gel
 • Nowy

Żel-Estim Conductive Gel

30,99 zł Cena
Impulse Conductive Gel is glycerin-free, body safe gel meant to increase conductivity and enhance electro-stim sensation. Amplify sensation and take e-stimulation to the next level with this body-safe colloidal silver conductivity gel. Keep you electro-stim toys in tip-top condition, while getting the most of out each pulse with this silicone-friendly conductive gel. Our US made product is cruelty free and never tested on animals. Glycerin free, Paraben free, salt-free and dye-free.
BAILE - ADOUR CLUB Vibration
 • Nowy

BAILE - ADOUR CLUB Vibration

31,99 zł Cena
To super wibrujące dildo ma miękką, gładką i ultra realistyczną teksturę z kształtnym trzonem, dzięki czemu będziesz szczęśliwy przez całą noc. Sam wałek jest gruby i zaokrąglony, a jego żyłkowana faktura tylko zwiększy stymulujący efekt tego klimatu. Funkcja wibracji jest pełna mocy, aby idealnie łaskotać zmysły, a dzięki elementom sterującym na podstawie możesz łatwo zmieniać wibracje podczas użytkowania.
BAILE - ADOUR CLUB Vibration
 • Nowy

BAILE - ADOUR CLUB Vibration

31,99 zł Cena
Ta super wibracja to falliczna zabawka o gładkiej fakturze i potężnej funkcji wibracji, która zapewni Ci spokój przez całą noc! Wałek o jasnym ciele jest gruby i długi, z realistyczną głową i żyłkowaną fakturą, co tylko dodaje stymulującego efektu wibracji. Funkcja wibracji jest pełna mocy i jest łatwo kontrolowana podczas użytkowania z podstawowym mechanizmem kontroli skrętu.
BAILE - French Impulsion
 • Nowy

BAILE - French Impulsion

83,99 zł Cena
Ten zestaw do elektrostymulacji zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do trwałej przyjemności z sutków i wiele więcej. Zestaw zawiera ręczny zasilacz do sterowania stymulacją elektryczną, z parą zacisków na sutki, które są połączone przewodem. Po prostu połącz jednostkę zasilającą i zaciski na sutki razem, aby wysyłać różne stopnie elektrycznego mrowienia i pulsowania do wrażliwych zakończeń nerwowych.
PRETTY LOVE - Double Vibro-Bullets
 • Nowy

PRETTY LOVE - Double...

85,99 zł Cena
Zanurz się w nowy sposób, aby wzmocnić mięśnie orgazmu dzięki 3-funkcyjnemu elektro i 7-funkcyjnemu wibrującemu pociskowi i jajku. Podkładki wzdłuż gładkiego, silikonowego jajeczka są strategicznie rozmieszczone, aby tonizować i napinać ściany pochwy. Stopniowo buduj orgazm, przechodząc przez siedem funkcji wibracji i 3 funkcje e-stymulacji. Dzięki konstrukcji z dwoma przyciskami ergonomiczny kontroler jest łatwy w użyciu, a jajko zapewnia spokój podczas użytkowania. Przenieś swoje orgazmy na wyższy poziom, wprowadzając e-stymulację do swojej sypialni. Zacznij powoli, w miarę jak narastają mrowienie, aż będziesz mógł stopniowo zwiększać siłę. Dzięki łatwemu przyciskowi włączania/wyłączania jednym kliknięciem nie musisz się martwić i jest idealny dla początkujących w elektrostymulacji!...
BAILE - THUNDER UP Vibration
 • Nowy

BAILE - THUNDER UP Vibration

116,99 zł Cena
Wygodna i praktyczna zabawka, która otwiera przed kobietą ogromną szansę. Wibrator jest wykonany w realistycznym stylu Pośrodku pnia znajduje się strefa falista, która może się rozciągać i kurczyć. Wibrator wykonuje ruchy posuwisto-zwrotne i jest w stanie imitować tarcie.W górnej części pnia, pod głową, znajdują się metalowe kulki, które obracają się z dużą prędkością, generując delikatne, zmysłowe wibracje, które uzupełniają pulsacje głównego elementu. W rezultacie przeprowadzany jest złożony efekt, dosłownie wysadzający pochwę za pomocą potężnych doznań zmysłowych. Sterowanie odbywa się z wygodnego pilota na przewodzie.
Masażer-Lewis Realistic Vibrator
 • Nowy

Masażer-Lewis Realistic...

132,99 zł Cena
Szukasz realistycznych wrażeń? Zatem ten wibrator jest dla Ciebie idealny! Wibrator Lewis ma żyłkowaty trzon, okrągłe żołędzie i kule. Materiał wydaje się również bardzo realistyczny. Wibrator ma 10 różnych ustawień wibracji: 3 prędkości i 7 wzorów. Lewis ma pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu jest idealną zabawką do użycia razem z partnerem. Użyj smaru na bazie wody dla wygodnej penetracji. Po użyciu wyczyść wibrator środkiem do czyszczenia zabawek i czystą szmatką.Materiał TPE, ABSWaga 505 gramMoc wibracji Zmienne wibracjeObsługa Przewodowy pilot zdalnego sterowaniaWibracje Regulowane wibracje / wiele trybów prędkościTryby prędkości 10 Kolor BeżowyOdpowiednie dla UnisexWodoodporny TakElastyczny TakMożliwość penetracji TakNadaje się do penetracji...
Uprząż Chest Harness Bad Kitty
 • Nowy

Uprząż Chest Harness Bad Kitty

148,99 zł Cena
Uprząż na klatkę piersiową marki Bad Kitty o stylowym czarnym skórzanym wyglądzie z metalowymi detalami w kolorze srebrnym. Solidnie wykonana, regulowana za pomocą klamerek pasuje dla rozmiarów S-L. Obroża na szyi i pasek pod biustem z mocnym, ozdobnie nitowanym D-ringiem z przodu, które dają możlwiość uzycia innych zniewalających akcesoriów. Skład:poliuretan, metal.
Masażer-Elvin Realistic Vibrator
 • Nowy

Masażer-Elvin Realistic...

179,99 zł Cena
Szukasz realistycznych wrażeń? W takim razie wibrator XL jest dla Ciebie idealny! Wibrator Elvin XL ma wałek z żyłkami, okrągłe żołędzie i kule. Materiał wydaje się również bardzo realistyczny. Wibrator ma 10 różnych ustawień wibracji: 3 prędkości i 7 wzorów. Elvin ma pilota, dzięki czemu jest idealną zabawką do użycia z partnerem. Użyj smaru na bazie wody dla wygodnej penetracji. Po użyciu wyczyść wibrator środkiem do czyszczenia zabawek i czystą szmatką.Materiał PCVWaga 721 gramMoc wibracji Zmienne wibracjeObsługa Przewodowy pilot zdalnego sterowaniaWibracje Regulowane wibracje / wiele trybów prędkościTryby prędkości 10 Kolor BeżowyOdpowiednie dla UnisexWodoodporny TakElastyczny TakMożliwość penetracji TakNadaje się do penetracji analnej...
Masażer-Dwane Realistic Vibrator
 • Nowy

Masażer-Dwane Realistic...

201,99 zł Cena
Szukasz realistycznych wrażeń? W takim razie wibrator XL jest dla Ciebie idealny! Wibrator Dwane XL ma wałek z żyłkami, okrągłe żołędzie i kule. Materiał wydaje się również bardzo realistyczny. Wibrator ma 10 różnych ustawień wibracji: 3 prędkości i 7 wzorów. Dwane ma pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu jest idealną zabawką do użycia razem z partnerem. Użyj smaru na bazie wody dla wygodnej penetracji. Po użyciu wyczyść wibrator środkiem do czyszczenia zabawek i czystą szmatką.Materiał PCVWaga 1061 gramMoc wibracji Zmienne wibracjeObsługa Przewodowy pilot zdalnego sterowaniaWibracje Regulowane wibracje / wiele trybów prędkościTryby prędkości 10 Kolor BeżowyOdpowiednie dla UnisexWodoodporny TakElastyczny TakMożliwość penetracji TakNadaje się do...