Obroże

Obroże

Istnieje 12 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 12 elementów

Filtry aktywne

Obroża damska zdobiona cekinami seria VEGAN
 • Nowy

Obroża damska zdobiona...

42,99 zł Cena

Obroża damska wykonana z tworzyw sztucznych, opracowana specjalnie dla ludzi ceniących ekologię.

Cechy produktu:

 • Obroża damska czerwona zdobiona cekinami. 
 • Obwód minimalny 31,5cm
 • Obwód maksymalny 41,0cm
 • Szerokość 1,8cm
 • Obwód minimalny i maksymalny można zmienić przez nabicie dodatkowych otworów 
 • Powierzchnia obroży jest lakierowana
 • Produkt wykonany w Polsce 

Niebanalny design i subtelny połysk materiału sprawiają, że kolekcja Vegan prezentuje się wyjątkowo seksownie i zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

WHIPS to doskonała jakość wykonania i dbałość o najmniejszy detal. Nasz rodzimy producent  wkłada serce w swoje produkty. 

Ekskluzywna obroża z kolcami seria VEGAN
 • Nowy

Ekskluzywna obroża z...

42,99 zł Cena

Obroża damska wykonana z tworzyw sztucznych, opracowana specjalnie dla ludzi ceniących ekologię.

Cechy produktu:

 • Obroża damska czerwona zdobiona metalowymi kolcami. 
 • Obwód minimalny 31,5cm
 • Obwód maksymalny 41,0cm
 • Szerokość 1,8cm
 • Obwód minimalny i maksymalny można zmienić przez nabicie dodatkowych otworów 
 • Powierzchnia obroży jest lakierowana
 • Produkt wykonany w Polsce 

Niebanalny design i subtelny połysk materiału sprawiają, że kolekcja Vegan prezentuje się wyjątkowo seksownie i zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

WHIPS to doskonała jakość wykonania i dbałość o najmniejszy detal. Nasz rodzimy producent  wkłada serce w swoje produkty. 

Smycz łańcuszkowa do obroży 115cm Temptation
 • Nowy

Smycz łańcuszkowa do obroży...

47,99 zł Cena
SMYCZ ZE SKÓRZANĄ RĄCZKĄ

Czerpanie radości z seksu to podstawowy warunek, a jednocześnie ogromna motywacja do przybrania nieco bardziej konkretnej roli niż do tej pory...

Wyprodukowane według tradycyjnych metod, w najstarszej garbarni w Polsce.
Produkt jest odpowiednio wyprawiony, dzięki temu wierzchnia warstwa posiada idealnie gładką strukturę, wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej. 

Wymiary:
Długość łańcuszka - ok. 90 cm
Długość całkowita - 115 cm
Cechy:
Kolor: czarny
Materiał rączki: naturalna skóra bydlęca

Konserwacja: Zabrudzoną powierzchnię czyścić szmatką zwilżoną letnią wodą z mydłem. Skórę można okresowo nacierać mleczkiem do pielęgnacji skóry. Nie należy używać rozpuszczalników, mogą uszkodzić strukturę skóry.
Opakowanie: woreczek foliowy
Bad Kitty Obroża i pejcz
 • Nowy

Bad Kitty Obroża i pejcz

80,99 zł Cena
Obroża i pejcz w jednym! Imitacja skóry jest bardzo miękka w dotyku i nadaje temu zestawowi stylowy wygląd. Mini pejcz ma karabińczyk, który można przymocować do O-ringu na kołnierzu. Kołnierz jest zapinany na rzepy. Długość pejcza 30 cm. Obwód szyi 27-44 cm. Materiał: poliuretan.
Wiązania-WHIPS obroża damska z ćwiekami i smyczą
 • Nowy

Wiązania-WHIPS obroża...

93,99 zł Cena
Kolekcja WHIPS została stworzona przez polskich rzemieślników z ponad 30 letnim doświadczeniem. Dzięki ręcznej pracy i dbałości o każdy detal, gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Do produkcji używamy naturalnych skór bydlęcych o najwyższej jakości, pochodzących wyłącznie z polskich garbarni. Końcowy produkt jest bardzo przyjemny w dotyku, nie posiada ostrych krawędzi i nie powoduje podrażnień oraz odznacza się ekscytującym zapachem prawdziwej, naturalnej skóry. Kolekcja WHIPS została stworzona z myślą o klientach, ceniących sobie najwyższą jakość produktów.Szerokość: 4 cmRegulacja: 38 – 44 cmSmycz: 120 cm
Obroża szeroka ze smyczą łańcuszkową Temptation
 • Nowy

Obroża szeroka ze smyczą...

95,99 zł Cena
OBROŻA SZEROKA ZE SMYCZĄCzerpanie radości z seksu to podstawowy warunek, a jednocześnie ogromna motywacja do przybrania nieco bardziej konkretnej roli niż do tej pory...Wyprodukowane według tradycyjnych metod, w najstarszej garbarni w Polsce.Produkt jest odpowiednio wyprawiony, dzięki temu wierzchnia warstwa posiada idealnie gładką strukturę, wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Wymiary:Długość obroży - 57 cmSzerokość obroży  - 3,5 cmDługość smyczy całkowita: 115 cmCechy:Kolor: czarnyMateriał: naturalna skóra bydlęcaWszystkie elementy metalowe są pozbawione nikluKonserwacja: Zabrudzoną powierzchnię czyścić szmatką zwilżoną letnią wodą z mydłem. Skórę można okresowo nacierać mleczkiem do pielęgnacji skóry. Nie należy używać rozpuszczalników, mogą uszkodzić strukturę...
Obroża wąska ze smyczą łańcuszkową Temptation
 • Nowy

Obroża wąska ze smyczą...

95,99 zł Cena
OBROŻA WĄSKA ZE SMYCZĄCzerpanie radości z seksu to podstawowy warunek, a jednocześnie ogromna motywacja do przybrania nieco bardziej konkretnej roli niż do tej pory...Wyprodukowane według tradycyjnych metod, w najstarszej garbarni w Polsce.Produkt jest odpowiednio wyprawiony, dzięki temu wierzchnia warstwa posiada idealnie gładką strukturę, wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Wymiary:Długość obroży - 47 cm Szerokość obroży  - 3 cm Długość smyczy całkowita: 115 cm Kolor: czarny Materiał:  naturalna skóra bydlęcaWszystkie elementy metalowe są pozbawione niklu.Konserwacja: Zabrudzoną powierzchnię czyścić szmatką zwilżoną letnią wodą z mydłem. Skórę można okresowo nacierać mleczkiem do pielęgnacji skóry. Nie należy używać rozpuszczalników, mogą uszkodzić strukturę...
Obroża niewolnika ze smyczą Whips
 • Nowy

Obroża niewolnika ze smyczą...

95,99 zł Cena

Skórzana obroża niewolnika w kolorze czarnym, nabijana ćwiekami ze smyczą.

Obroża jest zapinana na masywną klamrę z możliwością regulacji rozmiaru.

Regulacja obroży w zakresie: 38-46 cm

Długość smyczy ok. 90cm

Produkt został wykonany bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta wyprawiana jest metodą tradycyjną, garbnikami roślinnymi w najstarszej czynnej w Polsce garbarni. Skóra ta jest bardzo mocna, a jednocześnie delikatna w dotyku, a ponadto charakteryzuje się ekscytującym zapachem. Posiada unikatową cechę dostosowywania się do kształtu ciała i z biegiem czasu nabiera szlachetności. Produkt bardzo dobry gatunkowo.

Wyprodukowano w Polsce.

Kajdanki na nogi z łańcuszkiem Temptation
 • Nowy

Kajdanki na nogi z...

101,99 zł Cena
KAJDANKI NA NOGICzerpanie radości z seksu to podstawowy warunek, a jednocześnie ogromna motywacja do przybrania nieco bardziej konkretnej roli niż do tej pory...Wyprodukowane według tradycyjnych metod, w najstarszej garbarni w Polsce.Produkt jest odpowiednio wyprawiony, dzięki temu wierzchnia warstwa posiada idealnie gładką strukturę, wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Wymiary:Długość mankietów - 33 cm Szerokość mankietów  - 6 cm Długość łańcuszka: 50 cm Cechy:Kolor: czarny Materiał: naturalna skóra bydlęca Wszystkie elementy metalowe są pozbawione nikluKonserwacja: Zabrudzoną powierzchnię czyścić szmatką zwilżoną letnią wodą z mydłem. Skórę można okresowo nacierać mleczkiem do pielęgnacji skóry. Nie należy używać rozpuszczalników, mogą uszkodzić strukturę...
Obroża szeroka połączona łańcuszkami z kajdankami na ręce Temptation
 • Nowy

Obroża szeroka połączona...

134,99 zł Cena
OBROŻA SZEROKA Z KAJDANKAMICzerpanie radości z seksu to podstawowy warunek, a jednocześnie ogromna motywacja do przybrania nieco bardziej konkretnej roli niż do tej pory...Wyprodukowane według tradycyjnych metod, w najstarszej garbarni w Polsce.Produkt jest odpowiednio wyprawiony, dzięki temu wierzchnia warstwa posiada idealnie gładką strukturę, wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Wymiary:Długość obroży - 47 cm Szerokość obroży  - 3 cm Długość mankietów: 29 cm Szerokość mankietów : 6 cm Długość łańcuszków: 13 cm Kolor: czarny Materiał:  naturalna skóra bydlęca Wszystkie elementy metalowe są pozbawione niklu Konserwacja: Zabrudzoną powierzchnię czyścić szmatką zwilżoną letnią wodą z mydłem. Skórę można okresowo nacierać mleczkiem do pielęgnacji skóry. Nie należy...
Zestaw do krępowania Bad Kitty
 • Nowy

Zestaw do krępowania Bad Kitty

264,99 zł Cena
Wysokiej jakości 6-częściowy zestaw bondage marki Bad Kitty o stylowym skórzanym wyglądzie i w szlachetnej kolorystyce: granat z metalowymi elementami w kolorze złota. Komplet składa się z 1 maski na oczy, 1 obroży na szyję, 1 smyczy, 1 mini pejcza, 1 kajdanki na ręce, 1 okajdanki na stopy. Mankiety na ręce i kostki, każdy z odpinanym łańcuszkiem łączącym karabinek. Maska, obroża, kajdanki na ręce i stopy są regulowane za pomocą klamerek. W zestawie torba do przechowywania. Poliuretan, metal; torba do przechowywania: 100% poliester.